Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 10:43

Лубенська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

Меню сайту
Новини школи
Категорії розділу
Мої статті [356]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Новини школи

Головна » Статті » Мої статті

Тиждень рідної мови «Наша мова солов`їна наче пісня України»

     З 20 по 24 лютого 2017 року в нашій школі традиційно проходив тиждень рідної мови «Наша мова солов'їна наче пісня України», який підготували та провели вчителі української мови  Губська О. В., Кравець Л. Л. та вчитель музичного мистецтва Макарова С. О.

     Протягом тижня було проведено: конкурс на кращий зошит; розгадування ребусів та цікавих завдань з української мови; вікторини «Стежина у мовну країну»,   «Лінгвістичний ігроленд»; бесіди по класах «День рідної мови»; мовознавчий турнір «Розумники», бесіда «Поети та письменники Лубенщини»; виставка малюнків «Країна, в якій ми живемо».

     Також діти відвідували шкільну бібліотеку, де мали змогу ознайомитися з творами відомих українських поетів письменників та дізнатися про походження українських прізвищ.

     Тиждень закінчився загальношкільним святом «Пісня – мови чарівний голос», у якому взяли участь учні від підготовчого класу до 10 класу. Приємно вразив усіх присутніх виступ наймолодших наших учасників Деревені Івана та Кисельової Анжели з піснею «Ой ти гарний Семене!». 

     Тиждень української мови своїми заходами пожвавив наше шкільне життя. Учні брали активну участь у всіх заходах, де здобували перемоги.

     Переможці у конкурсі «Кращий зошит»: Гевленко Богдан (2 кл.), Тихоненко Наташа (4 кл.), Корчевська Оля (6 кл.), Новіченкова Ліза (7 кл.),  Шиїч Аня (9 кл.), Сорока Оля (10 кл.). 

     Переможці у вікторині «Мово моя українська»Буслова Інга (6 кл.), Цогла Володимир (8 кл.), Шиїч Анна (9 кл.), Сорока Оля (10 кл.), Маздор Андрій ( 6 кл.)

     Найактивніші учасники, які приймали участь в усіх шкільних заходах тижня рідної мови: Буслова Інга (6 кл.), Цогла Володимир (8 кл.), Сорока Ольга (10 кл.), Шиїч Анна (9 кл.), Маздор Андрій (6 кл.) – ці діти зайняли перше місце за підсумками усіх конкурсів та змагань; на другому місці – Новіченкова Ліза (7 кл.), Тихоненко Богдан (8 кл.), Корчевська Ольга (6 кл.), Мартиненко Діана (5 кл.), Тимін Олег (5 кл.). Хочеться відзначити також  Деревеню Івана (підготовчий клас), Кисельову Анжелу (1кл.), Ругала Богдана (7 кл.) та Тимченко Віталіну (9 кл.).

     При підведенні підсумків на загальношкільній лінійці переможці та найактивніші учасники тижня будуть нагороджені солодощами та призами.

     Бажаємо всім учням у наступному році нових звершень та перемог у вивченні нашої рідної української мови!




 


 


 


 


 


 


 


 


 

Категорія: Мої статті | Додав: Serdyuk_S_O (26.02.2017)
Переглядів: 63 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Годинник сайту
Слайд-шоу
Друзі сайту






Погода
Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Счётчик

Лубенська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz